10 Nis

Elektrikli şömineler hakkında.

Elektrikli şömineler Fiyatları ve Avantajları.
KİNG ŞÖMİNE ; DİMPLEX marka elektrikli şöminelerin satışını yapmaktadır.
DİMPLEX elektrikli şömineler , dünyada kendini kanıtlamış bir marka olup gerçeğe en yakın görsel efektleri ile beklentilerinizi karşılar. GLEN DİMPLEX İrlanda merkezli bir dünya markasıdır.. 

Elektrikli şömineler yakıt olarak odun, gaz, bio ethanol yerine elektrikle çalışan; odun ve alev efekti veren, daha az  ısıtma kapasitesi ( 1000 – 2000 W ) olan şöminelerdir.

Elektrikli şömineler daha çok baca olmayan mekanlarda görsel efek  yaratmaktır için kullanılır. Yeterli görülürse kurulum ve kullanım kolaylıkları, temizlik gerektirmemesi bu ürünü cazip kılar. Uzaktan kumandayla kontrol edilebilir.

Baca bağlantısı gerektirmemesi, elektrikli şöminenizi mekanınızda istediğiniz her yere  kurabilme özgürlüğünüzü sağlar.

Bunula birlikte  kare, dikdörtgen, lineer formlarda üretilen elektrikli şöminelere gerçek bir şömineye uygulanan her tarz ve malzemede dış giydirmeyi de uygulayabilir ve dekoratif açıdan daha cazip görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda Çin`den ithal edilen elektrikli şömineler ile ilgili çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. sikayetvar.com adresinden almayı planladığınız ürünü araştırmanızı öneririz.


Diğer Blog Yazıları